Ascoli Desk Table Lights in Bronze
Product Code: N/A
£270.00
Delivery | In Stock
Bronze Effect.
Uses a 6W max LED GU10 (excl)
Class II, double insulated.
Includes integral switch.
| Earth Class | 2 - Double Insulated, No Earth Required |
|---|---|
| Dimmable | No |
| Finish | Bronze |
| IP Rating | IP20 |
| Lamp Cap Type | GU10 |
| Lamp Type | LED |
| Lamps Included | No |
| Number Of Lights | 1 |
| Wattage | 6W |
| Depth | 210mm |
| Diameter | 135mm |
| width | 135 |
| Height | 420 |
| Manufacturer | Astro Lighting |
Bronze Effect.
Recently Viewed Products
Price Promise
We Price Match
Free Delivery
Orders > £200 (UK Mainland)
Returns
14 Days Return Policy
Got a Question?
Call or WhatsApp 01932 820318